Právě si prohlížíte Připravuje se desková hra Call of Duty: The Board Game
Foto: variety.com // Activision Call of Duty: The Board Game

Připravuje se desková hra Call of Duty: The Board Game

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / OSTATNÍ
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Fanoušci kultovní série Call of Duty se mohou těšit na novou deskovou hru s názvem Call of Duty: The Board Game.

Desková hra Call of Duty: The Board Game

Společnosti Activision, Arcane Wonders, Genuine Entertainment a Evolution se spojily a oznámily spolupráci na nové deskové hře s názvem Call of Duty: The Board Game. Tato strategická hra na hrdiny vychází z populární herní série Call of Duty a bude obsahovat miniatury figurek, nové mapy k zakoupení a průběžně představované kampaně.

Designér deskové hry Bryan Pope pro server Polygon prohlásil:

Kromě soutěžního a turnajového stylu hraní také plánujeme v budoucnu vytvořit kooperativní kampaně pro hru, které umožní 1-4 hráčům postupovat skrz náročný a poutavý příběh Call of Duty.

Samozřejmě odhalíme více, až se budeme blížit uvedení na trh, ale opravdu cítíme, že tato hra zachycuje ponoření do střílečky z pohledu první osoby…

Tým z Arcane Wonders zdůraznil, že nová hra není předělávkou žádného konkrétního dílu z Call of Duty, ale přináší vlastní příběh do dlouhé a legendární historie této franšízy. Podle serveru Polygon  Call of Duty: The Board Game plánuje vstoupit na celosvětový trh v roce 2024, s předobjednávkami dostupnými na platformě Kickstarter na podzim 2023. Další informace o deskové hře budeme pro vás nadále sledovat.

Jste fanoušky série Call of Duty? Co říkáte na deskovou hru? Podělte se s námi do komentářů nebo na náš oficiální server Superpařmeni.

Napsat komentář