Právě si prohlížíte Pro majitele Xboxu je září měsícem plným zajímavých novinek
Zdroj: TZ

Pro majitele Xboxu je září měsícem plným zajímavých novinek

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / XBOX
  • Čas na čtení:2 minuty čtení

Září se pro hráče na Xboxu jeví jako jeden z nejlepších měsíců roku. Hráči se mohou těšit na spoustu nových a netrpělivě očekávaných titulů, včetně novinek v předplatném Game Pass.

Září patří Xboxu

Září je pro hráče na Xboxu opravdu výjimečný měsíc. Hlavními tahouny jsou nové hry, které budou okamžitě dostupné v rámci předplatného Xbox Game Pass, například Starfield, Lies of P, Party Animals nebo Payday 3. Rozhodně není pochyb, že začátek září jasně ovládá Starfield od Bethesdy.

Kromě toho je od 1. září na trhu nová konzole Xbox Series S 1 TB v provedení Carbon Black. Tato konzole nabízí stejný výkon a rychlost jako její předchůdkyně Series S 512 GB, ale s dvojnásobně větším úložištěm.

Od 14. září bude mimo jiné spuštěno předplatné Xbox Game Pass Core, které nabídne ještě více možností, co, jak a kde hrát. Tento nový plán rozšiřuje dosavadní nabídku a je aktuálně dostupný na všech podporovaných trzích.

Co říkáte na novou konzoli Xbox Series S? Podělte se  s námi o svůj názor do komentářů nebo na naše sociální sítě. Neváhejte se přidat také na náš oficiální server Superpařmeni.

TZ

Napsat komentář