Právě si prohlížíte Proč vývoj Avatara trvá tak dlouho?
Foto: ubisoft.com // Avatar: Frontiers of Pandora

Proč vývoj Avatara trvá tak dlouho?

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuKONZOLE / NOVINKY / PC
  • Čas na čtení:4 minuty čtení

Ubisoft je neslávne preslávený repetitívnými a nedokončenými hrami, ktoré nie sú v top stave ani po rokoch od vydania. Snaží sa Ubisoft konečne pretlačiť kvalitu nad kvantitou? 

Chce Ubisoft priviesť Avatar hru k dokonalosti ako top priorita?

V poslednej dobe sa stretávame s veľmi málo informáciami o nových hrách od Ubisoftu. Za posledné roky sme dostávali pomaly každý týždeň novú hru. Sotva vyšiel AC Origins a už o rok neskôr vyšiel AC Odyssey. Tie hry sa samozrejme prejavili na vysokej miere opakovaného deja a nepriniesli nič nové do sveta gamingu okrem objavovania miliónu otáznikov po mape.

Novo pripravovaný titul Avatar sa však môže od týchto repetitívnych hier odlíšiť. Je vo vývoji už minimálne od roku 2017. V najnovšom rozhovore kreatívny riaditeľ hry Magnus Jansén povedal: „Čas bol strávený budovaním úplne novej časti Pandory a vytváraním nástrojov potrebných na jej uvedenie do života na najnovšom generácie konzolového a PC hardvéru.“  Snažia sa vytvoriť nový a prevažne optimalizovaný svet pre novú generáciu konzolu takže sa možno aj dočkáme 60 fps bez sekania? Hra je už dlho vo vývoji, ale je to stále lepšie ako vytvoriť CyberPunk efekt.

Čo sa týka samotného sveta, tak na ňom pracuje skúsené štúdio Massive Entertainment, ktoré pracovalo na mapách hier FarCry 3, The Division a AC Revelations. Môžeme sa teda tešiť na pomerne zaujímavý svet? Uvidíme pri najbližších informáciách o hre a hlavne čakáme na najnovšie video ukazujúce hlavne gameplay.

Avatar: Frontiers of Pandora mal pôvodne vyjsť už minulý rok, ale bol odložen. Nie je ešte oficiálny dátum vydania, ale predpokladá sa niekedy na tento alebo budúci rok.

Tešíte sa na Avatar: Frontiers of Pandora od Ubisoftu? Nezabudnite sa pripojiť k nášmu oficiálnemu discord serveru Superpařmeni.

 

Napsat komentář