Právě si prohlížíte Profesionální verze PS5 ovladače dorazila na trh
Foto: playstation.com

Profesionální verze PS5 ovladače dorazila na trh

Lepšia verzia klasického ovládača na PlayStation 5 je od dnes dostupná pre všetkých. Hráči môžu využiť hneď niekoľko nových funkcií. 

Lepší ovladač PlayStation 5 – cena versus kvalita

Ovládač s názvom Dual Sense Edge je již dostupný a prináša hneď niekoľko nových veci do sveta ovládačov pre PlayStation 5. Jedným z hlavných výhod ovládača sú vymeniteľné páčky takže človek nemusí riešiť reklamáciu celého ovládača a jednoducho páčky vymení. Driftovanie páčok na ovládačoch je stále veľký problém preto táto možnosť výmeny je určite pekný a praktický bonus.

Okrem toho ovládač ponúka vlastne priradenie tlačidiel, intenzitu vibrácií a trigerov na tlačidlách L2 a R2 a nastavenie mŕtvej zóny páčok. S ovládačom Vám samozrejme príde exkluzívny obal chrániaci ovládač, ktorý môžete napríklad využiť pri cestovaní. Ovládač si môžete vždy pekne zabaliť a neobávať sa tak poškodenia počas cestovania.

Nevýhodou ovládača  je jeho vysoká cena. Pohybuje sa približne medzi 240 EUR. Čo je v postate takmer polovica za novú konzolu PlayStation 5. V porovnaní klasický PlayStation 5 ovládač stojí maximálne 70 EUR. Je to už individuálne na každom hráčovi, aký ovládač si vyberie. Záleží hlavne na druhoch hry, aké hra a koľko peňazí chce vložiť do herného hardvéru.

Budete si zaobstarávať herný ovládač? Čo si o ňom myslíte? Podeľte sa s nami o svoj názor v komentároch alebo na našom oficiálnom serveri Superpařmeni.

Plánujete kúpiť exkluzívny ovládač alebo ostanete pri starom?

Napsat komentář