Právě si prohlížíte Project Quarantine má být úctyhodným nástupcem Escape from Tarkov
Foto: store.steampowered.com // Project QUARANTINE

Project Quarantine má být úctyhodným nástupcem Escape from Tarkov

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / PC
  • Čas na čtení:4 minuty čtení

Máte rádi Escape from Tarkov, ale mrzí vás že nemá kooperační kampaň. Tak to vás bude zajímat Project Quarantine. 

Chcete co-op Tarkov mrkněte na Project Quarantine

Escape from Tarkov je poslední dobou velmi populární, i přesto, že začátky nebyly zrovna nejlepší. Chybí jim pouze jedna věc k úplnému štěstí: kooperační kampaň, ve které by nebylo tak frustrující ztrácet své vybavení. Malé studio Games of Tomorrow se snaží tento nedostatek vyplnit svou novou taktickou simulační FPS akcí, nazvanou Project Quarantine. Dej se odehrává v Americe během apokalypsy, kde panuje chaos a přežijí pouze nejsilnější.

Gameplay

Project Quarantine je kooperativní FPS střílečka, která se silně opírá o propracovaný zbraňový systém. Zbraně lze upravovat a vybavení ovlivňuje jejich ovladatelnost a sílu. Zbraně lze také přepínat mezi různými střeleckými režimy. Hra nabízí široký výběr zbraní, od pistolí až po útočné pušky a samopaly, které lze získat na základně nebo od nepřátel. Na základně můžete nově získané zbraně vyzkoušet a uložit do truhly.

Pohyb po mapě a orientace v boji jsou také důležité a podporuje je taktické naklánění do rohů a možnost pomalé chůze nebo přikrčení. Muniční systém je velmi dobře provedený a místo klasického HUD si kontrolujete množství munice pouze na základě pohledu na zásobník a počet zásobníků k dispozici. Musíte také sledovat, jaký typ munice vaše zbraň potřebuje. Pokud budete mít nedostatek, můžete si jednoduše sebrat od nepřátel nebo koupit na základně za peníze získané za splněné kontrakty. Stejně tak lze nakoupit nové vybavení a spotřební předměty.

Jako odpověď na otázku, kdy hra vyjde, hra se nachází zatím v rané fázi vývoje a bude trvat déle, než bude dokončen. Pokud jste nedočkaví, na Steamu je k dispozici bezplatné demo, které si můžete vyzkoušet. Držme palce vývojářům, aby tento projekt dokončili.

Co říkáte na Project Quarantine? Dejte nám vědět do komentářů nebo na náš oficiální Discord server Superpařmeni.

Napsat komentář