Právě si prohlížíte První The Last of Us se dočká remaku + zveřejněny novinky okolo seriálu
Foto: playstation.com // The Last of Us

První The Last of Us se dočká remaku + zveřejněny novinky okolo seriálu

Na včerejší konferenci Summer Game Fest 2022 byl odhalen remake prvního dílu The last of Us Part I. Zveřejněny byly také informace o stejnojmenném seriálu.

The Last of Us remake a novinky o seriálu od HBO

Společnost Sony si pro majitele konzole PlayStation připravila velmi zajímavé překvapení. První díl The Last of Us se kromě remasteru dočká také remaku speciálně pro nejnovější konzoli PlayStation 5. Remake by měl být předělaný úplně od začátku.

The Last of Us Part I Remake změní gameplay, umělou inteligenci, ovládání v novém audiovizuálním kabátu. Nejnovější remake se má podle vývojářů dočkat také samostatného multiplayeru a dalších herních módů.

Hra dorazí na nové konzole PS5 již v září letošního roku, konkrétně 2. září. Ve vývoji je verze také pro PC. Předobjednávat můžete již nyní ZDE.

Seriál od HBO

Co se týká dříve oznámeného seriálového zpracování, na konferenci Summer Game Fest byla zveřejněna fotka ze seriálu s Pedrem Pascalem a Bellou Ramsey v hlavní roli. Podle včerejšího sdělení se máme dozvědět nové informace o projektu velmi brzy.

hbo the last of us seriál
Zdroj: Summer Game Fest

Co na remake prvního dílu říkáte vy? Baví vás hry od vývojářů z Naughty Dog? Na announce trailer remaku se můžete podívat níže.

Napsat komentář