Právě si prohlížíte PlayStation Plus hry na příští rok odhaleny
Foto: playstation.com // PS PLUS

PlayStation Plus hry na příští rok odhaleny

Ako každý mesiac tak aj na konci tohto Sony ponúka pre predplatiteľov balíkov PlayStation Plus niekoľko hier „zadarmo“. Od januára budúceho roku sa k ním pridajú ďalšie hry.

PlayStation Plus na január a láka Sony na nové Star Wars?

Samozrejme hviezdou predplatného na budúci mesiac bude Star Wars Jedi: Fallen Order. Jeho pridaním pravdepodobne chce Sony pripomenúť tento diel kvôli pripravovanému pokračovaniu a chcú, aby si ju zahralo čo najviac hráčov. V predplatnom bude PS4 aj PS5 verzia. ďalšími hrami budú Axiom Verge 2 tiež PS4/PS5 verzie a neslávne známy Fallout 76. Dokáže Fallout ešte prilákať nových hráčov vďaka predplatnému?

Ak sa neviete januárovej ponuky dočkať, môžete si stále stiahnuť hry pre december. Sú to konkrétne hry Biomutant, Mass Effect Legendary Edition a DKO Divine Knockout.

Samozrejme pripomíname nové hry pridané do herného katalógu PlayStation Plus tiež každý mesiac. Za seba všetkým odporúčam skúsiť hru Mortal Shell. Elden Ring vládol tento rok hernému priemyslu čo dokazujú vyhrané ocenenia hneď v niekoľkých kategóriách. Kto by mal záujem si skúsiť souls like hru trochu menšieho herné študia určite odporúčam dať hre šancu.

Tešíte sa na nové hry v predplatnom? Nezabudnite sa pripojiť k nášmu oficiálnemu discord serveru Superpařmeni.

 

Napsat komentář