Právě si prohlížíte PS Plus hry na duben a jarní slevy
Image: unsplash.com // SONY

PS Plus hry na duben a jarní slevy

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / PLAYSTATION
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Již zítra si hráči využívající PS Plus budou moci přidat do své knihovny další trojici her. Duben je předposledním měsícem před spuštěním nové formy předplatného, které jsme vám již představili.

PS Plus na duben

Tentokrát se můžete těšit na Hood: Outlaws & Legends a to ve verzi pro PS4 i PS5. Čistě multiplayerová hra s hodnocením 68 na Metacritic se soustředí na PvPvE režim, ve kterém se proti sobě utkávají dvě čtyřčlenné posádky zbojníků o poklad, který brání šerif se zástupy AI obránců. Přidání hry do PS Plus určitě zaplní servery novými Robiny Hoody a nebude tak nouze o hráče.

SpongeBob SquarePants: Battle For Bikini Bottom – Rehydrated – To je hra s jedním z nejdelších názvů vůbec. To ale neznamená, že vás zabaví na stovky hodin. Bránění Zátiší Bikin před Planktonem zabere Spongebobovi a jeho kamarádům Patrikovi a Sandy kolem 10 hodin. Pro milovníky krabích hambáčů pana Krabse je to ale povinnost.

Slay the Spire – tato karetní roguelike RPG vás pohltí nejen svou propracovaností, ale hlavně návykovostí. Hodnocení 88/100 tomu jen napovídá. Budete si budovat svůj deck a probíjet se s ním na vrchol věže. Než ho dosáhnete, bude to chtít určitě několik pokusů a vylepšení vaší postavy pomocí výběru z několika set karet.

Zároveň před pár dny odstartovaly každoroční očekávané jarní slevy. Mezi největší trháky patří kooperativní hry od EA A Way Out, které se slevou 75 % přijde na 157 Kč a Unravel Two za 137 Kč. Děsivé Little Nightmares Complete Edition vyjde pro předplatitele PS Plus na pouhých 123 Kč.

Remaster první Mafie si můžete přidat do knihovny už za 500 Kč a Resident Evil Village zlevnil na 795 Kč. A z nejnovějších pecek vybíráme GRID Legends za 1294 Kč, Tom Clancy’s Rainbow Six® Extraction s cenou 650 Kč a Sherlock Holmes Chapter One za 785 Kč.

Kterou z her jste již hráli a na kterou se těšíte? A zlákala vás jarní nabídka?

Napsat komentář