Právě si prohlížíte Recenze ze světa pro Grand Turismo 7
Image: gran-turismo.com // GT

Recenze ze světa pro Grand Turismo 7

Závodní okruhy Gran Turismo 7 se nám otevřely v pátek 4. března. Jak dopadly recenze pro nejnovější závodní simulátor?

Gran Turismo 7 ve světě

TechRadar 5/5

Web TechRadar dávají nejnovějšímu závodnímu simulátoru plné hodnocení a uvádí, že hra nastavuje laťku astronomicky vysoko pro všechny budoucí závodní simulátory. Recenzent vychvaluje hlavně úžasnou grafiku, mechanismy a dechberoucí simulátor závodění.

IGN 9/10

Nejprestižnější herní zpravodaj IGN uvádí, že nejnovější závodní hra pro majitelé konzolí Playstation 4 a 5 přivádí moderní mix původního formátu a uchovává to nejlepší, co série Grand Turismo nabízí. Chválí si nádhernou grafiku a fantastický pocit jízdy.

Gamesradar 4,5/5

Herní web Gamesradar si chválí jako u předchozích recenzentů neuvěřitelně nádhernou grafiku a kvalitní zpracování

Celkové recenze Metacritic pro PS5 88/100

Recenze Gran Turismo 7 z Česka

Indian 9/10

Herní portál Indian známkuje sedmý díl Gran Turismo 9/10 a dodává, že nový díl navzdory několika nedostatkům je velmi povedeným závodním zážitkem, kteří si užijí i nováčci.

Vortex 9/10

V závěrečném verdiktu recenzent uvádí: „Polyphony Digital se podařilo vrátit Gran Turismo zpět na výsluní. Sedmý díl přináší to nejlepší z předchozích počinů, přihazuje řadu příjemných novinek, ale ani tak se nedokáže zbavit určitých designových nedostatků.“

Hrej 7/10

Herní portál Hrej hodnotí přísněji a dává známku 7/10. „Kdyby tahle hra vyšla v době, kdy vycházet GT Sport, vlastně bych měl výčitek mnohem méně. Teď nastala doba, kdy mělo Gran Tusmo zářit, a ono namísto toho pohořelo. Z legendární série se stal jen stín minulosti, který vás bude možná i bavit, ale nadšeni si schováte na jindy.“

Odkaz na oficiální stránky naleznete ZDE. Přikládáme také nejnovější Opening Movie.

Napsat komentář