Právě si prohlížíte Red Dead Redemption 3 údajně ve vývoji
Foto: rockstargames.com // Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 3 údajně ve vývoji

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / OSTATNÍ
  • Čas na čtení:2 minuty čtení

Podle známého leakera je další díl populární westernová akce Red Dead Redemption 3 oficiálně ve vývoji.

Red Dead Redemption 3 ve vývoji?

Informace o údajném vývoji Red Dead Redemption 3 od herního studia Rockstar Games se objevily na Twitteru, kde je zveřejnil známý leaker @MyTimeToShineHello. Ve svém příspěvku zveřejnil pouze obrázek a větu, že třetí díl westernové akce je oficiálně ve vývoji.

Podle serveru Insider Gaming je leaker, který zveřejnil informace o údajném vývoji Red Dead Redemption 3, spíše známý svými odhaleními v oblasti filmové tvorby. Nicméně, občas se objeví i s herními informacemi. Ačkoli tato informace ještě nemá oficiální potvrzení a Rockstar Games k ní nepřidal žádný komentář, vyvolala mezi fanoušky velkou diskusi.


Studio Rockstar Games by se mohl v dohledné době zaměřit na třetí díl série Red Dead Redemption, zejména proto, že dlouho očekávané Grand Theft Auto VI by mělo vyjít v příštím roce. Od vydání Red Dead Redemption 2 uplynulo téměř pět let, což by mohlo být dobré načasování pro práci na novém díle.

Třetí pokračování by mohlo jistě přinést nové postavy, lokace a herní mechaniky, což by mohlo přilákat nové hráče a udržet zájem stávající fanouškovské základny.

Máte rádi hry od Rockstar Games? Podělte se s námi do komentářů nebo na náš oficiální Discord server Superpařmeni, kde naleznete další zajímavý obsah.

Napsat komentář