Právě si prohlížíte Redfall si v recenzích nevede příliš dobře
Foto: bethesda.net // Redfall

Redfall si v recenzích nevede příliš dobře

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / PC / XBOX
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Upírská akce Redfall, vyvinutá společností Arkane Studios a vydána dnes, se podle posledních recenzí nesetkává s příliš vysokým ohlasem u recenzentů.

Průměrný Redfall

Očekávaná novinka měsíce května je tady. Redfall nás lákal na pořádnou akci v otevřeném světě plném krvežíznivých nepřátel již delší dobu. Nicméně, zveřejněné recenze ukazují, že hra není tak povedená, jak se někomu mohlo zdát. Jedním z největších problémů této hry je nedostatek inovace a zastaralý vizuál. Zatímco se snaží nabídnout nové prvky, základní mechanika hry se zdá být poměrně zastaralá a neinovativní. K tomu dopomáhají ještě technické potíže, repetetivnost a nedotažené prostředí.

Podle serveru Metacritic si hra na PC odnáší 62 bodů, zatímco verze pro konzoli Xbox Series X si odnáší 64 bodů ze 100. Na Steamu si v době psaní článku hra odnáší 25 % a označení „spíše záporné„. Tyto skóre naznačují, že hra je spíše průměrná a nepřináší mnoho inovace na trh.

Hra nedostala příliš pozitivní recenze ani ze strany českých kritiků. Často obdržela hodnocení 5/10 (Zing, Hrej), a dokonce byla ohodnocena portálem Vortex pouze 3/10. Redfall vyšel dnes 2. května na PC a konzole Xbox Series X/S. Hra je přístupná také v rámci předplatného Xbox Game Pass.

Máte Redfall koupený? Co na hru říkáte? Podělte se s námi do komentářů nebo na náš oficiální server Superpařmeni.

Napsat komentář