Právě si prohlížíte Remake Prince of Persia dává o sobě vědět
Foto: ubisoft.com // Prince of Persia Remake

Remake Prince of Persia dává o sobě vědět

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / OSTATNÍ
  • Čas na čtení:4 minuty čtení

V roce 2020 oznámil Ubisoft oficiální remake Prince of Persia, ale od té doby si hra prošla vývojářským peklem. Nyní by se situace mohla uklidnit.

Remake Prince of Persia dává o sobě vědět

Prince of Persia je série akčních skákaček, ze které později vzešla série Assassins CreedTahle série dopomohla Ubisoftu k jeho dnešní slávě, ale od roku 2010 jsem nedostali žádný plnohodnotný titul. To se ale změnilo v roce 2020, kdy se oznámil remake prvního dílu The Sands of Time. Jenže remake se dostal do samotného vývojářského pekla, když původní studia Ubisoft Pune a Mumbai nesplnila hráčská očekávání. Ale co se stalo dál?

Přechod do hlavního týmu

V květnu letošního roku jsme dostali informaci, že se tvorba remaku se dostala do hlavního vývojářského týmu Ubisoft Montréal. Což je sice dobrá zpráva, ale ve finále to znamená ještě delší dobu, kterou hra stráví ve vývoji. Poté následoval půlroční klid. Pár dní nazpět však na sociální síti Twitter vydali vývojáři oznámení, že hra se nachází stále ve vývoji. Jenže v dokumentu se objevila jedna nemilá zpráva; hra nemá oficiální datum vydání a ruší se předobjednávky.

Peníze se sice hráčům vrátí, ale pořád to nedává naději, že remake na 100% vyjde. Ale nebudeme zatím malovat čerta na zeď a to i přes to, že Ubisoft má problém s jinými tituly. Uvidíme, co si pro nás videoherní gigant připraví do budoucna.


Uvítali byste remake Prince of Persia? Jak na celou sérii vzpomínáte? Podělte se s námi do komentářů nebo na sociální sítě. Nezapomeňte se připojit také na náš oficiální discord server Superpařmeni.

Napsat komentář