Právě si prohlížíte Remake Silent Hill pravděpodobně ve vývoji + další spekulace
Foto: konami.com // Silent Hill

Remake Silent Hill pravděpodobně ve vývoji + další spekulace

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuKONZOLE / NOVINKY
  • Čas na čtení:4 minuty čtení

Poté, co před nedávnem unikly na internet obrázky z údajně nového Silent Hill se rozšířily různé spekulace o tom, jak to s hororovou série vlastně je. Co zatím víme?

Silent Hill exkluzivita pro PlayStation a remake původní hry?

Napříč internetem se šíří zvěsti ohledně franšízy Silent Hill od japonského gigantu Konami. Před pár dny unikly tři obrázky z údajně vyvíjené hry Silent Hill, kterou Konami drží přísně pod pokličkou. Nejnovější informace mluví dokonce o třech hrách této hororové série.

silent hill horor konami
Zdroj: kotaku.com

Všichni jsme zmateni, jelikož se v průběhu času začaly objevovat spekulace spojené s populárního hororovou franšízou. Uživatel NateTheHate2 ve svém oficiálním příspěvku na Twitteru dokonce oznámil, že ve vývoji je remake Silent Hill 2.

NateTheHate2 kromě toho ve svém příspěvku uvedl, že remake by měl být dočasnou exkluzivitou pro PlayStation. Dále prohlásil, že ve vývoji jsou další projekty spojené s názvem Silent Hill.

K tomuto sdělení se vyrojily další leakeři, kteří poodhalili další informace k chystaným hororovým titulům. Uživatel Dusk Golem na Twitteru například hovořil o tom, že ve vývoji jsou tři hry série.

„Technicky jsou to čtyři, ale ve skutečnosti jsou to tři… pokud lidé chtějí další potvrzení, řeknu, že je to 100% to, co jsem slyšel a viděl.“

Spekulace stále více nabývají na síle. Zbývá jen čekat, než se objeví oficiální sdělení ze strany vývojářů. Co si o tom myslíte vy? Hráli jste v minulosti tuto populární hororovou franšízu? Podělte se s námi do komentářů.

Napsat komentář