Právě si prohlížíte Resident Evil: Death Island se nám připomíná
Foto: comingsoon.net / RE Death Island

Resident Evil: Death Island se nám připomíná

Filmové verzie hernej série Resident Evil prinieslo vlnu kritiky. Nový animovaný film prinesie pravdepodobne ale viac svetla aj k hernému pokračovaniu tejto série.

Konečne normální verzia Resident Evil filmu?

Za posledné roky sme sa okrem niekoľkých hier zo série dočkali aj nepodarených filmových spracovaní. Tie boli otrasné nie len z dôvodu výberu hercov, ale aj slabým scenárom. Najnovšia verzia bude animovaný film, ktorý bude niečo v podobnom štýle, ako Vendetta. Resident Evil Death Island vychádza na DVD alebo digitálne 25 Júla. Príbehovo sa nám pripomenie po dlhej dobe Jill Valentine a k nej sa pridajú ikonické postavy, ako Claire Redfield, Chris Redfield, Leon S. Kennedy a Rebecca Champers.

Nebudeme Vám okrem postáv spomínať veľa detailov z filmu, ale podľa traileru, ktorý si môžete pozrieť nižšie sa môžeme konečne tešiť na kvalitné filmové spracovanie našej obľúbenej hernej série. Na základe traileru môžeme povedať, že sa Jill Valentine pravdepodobne vráti aj do hernej série. Naposledy sme ju mohli vidieť v RE 5ke. Samozrejme nepočítame Remake 3ky, ktorý bol dejovo pred 5kou.

Ktorý diel hry zo série Resident Evil máte najradšej? Dajte nám vedieť v komentároch alebo na našom oficiálnom serveri Superpařmeni.

Napsat komentář