Právě si prohlížíte Detaily z Resident Evil showcase
Foto: wccftech.com // Resident Evil 4

Detaily z Resident Evil showcase

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuKONZOLE / NOVINKY
  • Čas na čtení:4 minuty čtení

Na základe poslednej RE konferencie sa majú fanúšikovia na čo tešiť. Boli oznámené nové informácie o dvoch pripravovaných hrách, ale aj niečo k tej aktuálnej „dedinskej“.

Zapomenutý RE:VERSE a Resident Evil 4 Remake

O RE Village pripravovanom DLC sme vás informovali v článku, ktorý bol uverejnený pred pár dňami. Kto by mal záujem si doplniť informácie o pripravovanom rozšírení Shadow of Rose môže si prečítať náš starší článok.

Resident Evil 4 Remake príde na trh začiatkom budúceho roku, teda konkrétne 24. 3. 2023. Na poslednej konferencií nám developeri ukázali nový gameplay trailer s detailmi postáv a predstavili aj deluxe a zberateľskú edíciu. Deluxe edícia obsahuje okrem hry aj kozmetické obleky pre postavy a exkluzívne zbrane. Môžete si pozrieť celý zoznam na obrázku nižšie.

resident evil 4 capcom
Zdroj: residentevil.com

Následne bola predstavená zberateľská edícia, ktorej dominuje figúrka Leona ako hlavnej postavy v hre.

resident evil 4
Zdroj: residentevil.com

Spomenie si niekto z Vás ešte na veľmi dlho pripravovanú online hru od Capcomu? RE:VERSE má byť online platforma, v ktorej budú hrať hlavné herné postavy z kampaní RE proti sebe. V koncepte to neznie zle, ale osobne mám pochybnosti o kvalite hry, ale to asi preto lebo som nebol nikdy fanúšikom online verzií príbehových hier.

Hra dostala konečne dátum vydania, ktorý je 28.10. a pre ľudí, ktorí majú early access môžu hru hrať o 4 dní skôr. Som pomerne zvedavý na recenzie okolo RE:VERSE a dúfam, že hra milo prekvapí.

Tešíte sa na Resident Evil 4 Remake a pripravované DLC pre Village? Plánujete skúsiť RE:VERSE? Pripojte sa aj k nášmu oficiálnemu discord serveru Superpařmeni.

Napsat komentář