Právě si prohlížíte Resident Evil Village přináší nové detaily k DLC
Foto: thegeekiary.com // Resident Evil

Resident Evil Village přináší nové detaily k DLC

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / PC
  • Čas na čtení:4 minuty čtení

Nie je tajomstvom, že najnovší Resident Evil je populárny u veľkej skupiny fanúšikov. Preto príbehová DLC expanzia je samozrejmosťou a Capkom pre nás pripravuje aj extra content založený aj na počúvaní svojich fanúšikov.

Resident Evil: Shadow of Rose a dva pohľady kamery v jednej hre

Ak už hovorím o počúvaní fanúšikov tak tým mam na mysli pridanie pohľadu z tretej osoby pre Village. Hráči budú môcť zažiť hru z nového pohľadu a určite im to prinesie celkom nový zážitok z hrania. Na videu, ktoré si môžete pozrieť na konci článku. Za mňa osobne som si dokonale užil RE hry pri všetkých troch variáciách kamery.

Pohľad z prvej osoby dokonale vystihol hororový zážitok 7mého diely a taktiež nový Village atmosférou nezaostával. Pohľad z tretej osoby bol vynikajúco využitý od doby Resident Evil 4. Fixná kamera sa použila ešte aj na remaster verzie Resident Evil 1 a tento druh kamery je ikonickým pre pôvodné diely RE. Za seba dúfam, že sa dočkáme novej hry s fixnou kamerou.

Vo videu sa taktiež nachádza aj krátka ukážka nového príbehového rozšírenia s názvom Shadow of Rose. Je to dcéra Ethana, ktorá je už pomaly dospelá a vyzerá to, že sa podala na otca.

Posledným prídavkom, ktoré príde v DLC budú nové misie v režime Mercenaries. Budeme môcť hrať na nových mapách a za postavy, ktorým sme sa snažili v hlavnej hre vyhnúť ako napríklad Lady Dimitrescu.

DLC si budete môcť zahrať buď kúpou celej Gold edície, ktorá obsahuje základnú hru a DLC alebo len Winters expanziu digital za približne 20 eur. Rozšírenie si budete môcť zahrať od 28.10.2022.

Tešíte sa na nový obsah do hry? Preferujete pohľad z prvej alebo tretej osoby? 

Napsat komentář