Právě si prohlížíte Riot Forge poodhaluje nové informace o hře Convergence: A League of Legends Story
Foto: convrgencegame.com // Convergence

Riot Forge poodhaluje nové informace o hře Convergence: A League of Legends Story

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuKONZOLE / NOVINKY / PC
  • Čas na čtení:4 minuty čtení

Po úspěchu hry The Mageseeker se vývojáři z projektu Riot Forge poodhalují nové informace o dalším z jejich projektů. Tentokrát ze hry Convergence: A League of Legends Story.

Nové informace o hře Convergence

Jsou to skoro už 2 týdny, co nám studio Riot Games a Digital Sun vydali hru s názvem The Mageseeker, jenž je součástí projektu Riot Forge . Titul se těší ohromnému úspěchu a chválí si ho nejen kritici, ale i samotní hráči. A proto včera vývojáři z DoubleStalion vypustili nový příběhový trailer na svoji hru Convergence, která také spadá do projektu Riot Forge.

Co zatím víme?

Do vypuštění nového traileru jsme zatím věděli, že se titul bude odehrávat ve městě Zaun. Dále víme, že se příběh točí kolem mladého vynálezce Ekka, kterého fanoušci světa Runeterry moc dobře znají. Také se ví, že titul bude akční 2D plošinovka. Bohužel tohle byli všechny informace, co studio dalo veřejně před vypuštění nového traileru.

Co odhalil trailer?

I když trailer trvá pouhé dvě minuty, odhaluje víc než by se mohlo na první pohled zdát. Hlavním zaměřením traileru je příběhová kampaň, ve které se mladý Ekko setká se svým budoucím já, které se vrátilo zpět v čase, aby zabránilo katastrofě, která hrozí městu Zaun. Ekko se musí postavit těmto výzvám a zajistit lepší budoucnost pro své město. Nicméně, nebudou mu bránit postavy jako Jinx, Camile nebo Warwick.

Také jsou k dispozici první ukázky gameplaye, které ukazují, že tento akční plošinovkový titul bude pracovat se systémem vracení času. Tato mechanika připomíná starší hry, jako například Prince of Persia z období druhé generace Playstation. Titul má také krásnou komiksovou grafiku, která využívá syté barvy a dokonale odráží pochmurnou atmosféru města Zaun.

Convergence: A League of Legends Story bude vydána 23. května na PC a konzolích PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S a Nintendo Switch.

Jak se vám líbí Convergence? Co myslíte, že se v příběhu stane? Dejte nám to vědět do komentářů nebo na náš komunitní Discord server Superpařmeni.

Napsat komentář