Právě si prohlížíte Rockstar oficiálně potvrdil práce na GTA 6
Zdroj: dexerto.com

Rockstar oficiálně potvrdil práce na GTA 6

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / OSTATNÍ / PC
  • Čas na čtení:2 minuty čtení

Rockstar Games dnes v odpoledních hodinách oficiálně potvrdil práce na novém díle populární série Grand Theft Auto. Kdy se dočkáme nového GTA 6?

Rockstar: Nový díl Grand Theft Auto

Fanoušci série Grand Theft Auto mohou jásat. Rockstar dnes oficiálně vyvrátil veškeré spekulace tím, když na svém oficiální účtu na Twitteru oznámil práce na novém díle GTA. Zprávu herní studio potvrdilo také na svých oficiálních stránkách.

„… s potěšením potvrzujeme, že aktivní vývoj dalšího vstupu do série Grand Theft Auto je v plném proudu. Těšíme se na další sdílení, jakmile budeme připraveni. Sledujte podrobnosti na Rockstar Newswire.“

Informace o novém díle také potvrdili ve svém příspěvku na Twitteru.

„Mnoho z vás se ptá na nový vstup do série Grand Theft Auto. S každým novým projektem je naším cílem vždy se výrazně posunout nad rámec toho, co jsme předvedli minule. S potěšením potvrzujeme, že probíhá aktivní vývoj na dalším díle této série.“

Gta 5 vyšlo v září 2013 a od té doby jsme mohli vidět pouze nextgen upgrade této hry. Rockstar dnešním dnem tak uzavřel veškeré spekulace o novém díle.

Společnost Rockstar tak potvrdila, že usilovně pracuje na novém díle Grand Theft Auto. Co myslíte, dočkáme se prvních informací na letošní konferenci E3? Kdy si podle vás GTA 6 zahrajeme?

Napsat komentář