Právě si prohlížíte Rockstar připravuje premiérový trailer pro Grand Theft Auto 6
Zdroj: gadgettendency.com

Rockstar připravuje premiérový trailer pro Grand Theft Auto 6

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / OSTATNÍ
  • Čas na čtení:2 minuty čtení

Rockstar Games potvrdil, že první trailer pro očekávaný titul Grand Theft Auto 6 bude vydán již v prosinci. Událost přichází právě včas k oslavě 25. výročí společnosti.

Grand Theft Auto 6 – odhalení již v prosinci

Rockstar Games rozproudil očekávání mezi fanoušky her, když oficiálně oznámil příchod nového traileru na dlouho očekávané pokračování své hitové série, Grand Theft Auto VI.

Nadcházející odhalení traileru Rockstar oznámil přes různé sociální sítě včetně platformy X (dříve Twitter), což mělo za následek okamžitý zájem a širokou pozornost veřejnosti, a to i ze strany investorů.

Detaily ohledně přesného data vydání GTA VI zůstávají zahaleny tajemstvím, ale komentáře Strausse Zelnicka, CEO mateřské společnosti Take-Two Interactive, naznačují, že by hra mohla být vydána v období přelomu let 2024 a 2025.


Tato predikce byla sdělena během konference v srpnu, kde Zelnick zmínil, že fiskální rok 2025 (který zahrnuje období od dubna 2024 do března 2025) přinese pro společnost významný obrat.

Jak se těšíte na nový díl GTA? Máte rádi hry od Rockstar Games? Podělte se s námi do komentářů nebo na náš oficiální server Superpařmeni.

Napsat komentář