Právě si prohlížíte Senua’s Saga: Hellblade II se nám připomíná
Foto: xbox.com // Senua’s Saga: Hellblade II

Senua’s Saga: Hellblade II se nám připomíná

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / XBOX
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Na The Game Awards 2019 bol ukázaný prvý trailer na hru Hellblade II. Od tej doby prešli viac, ako tri roky a stále sa čaká na oznámenie dátumu vydania hry.

Náročný developing Senua’s Saga: Hellblade II

Vo videu, ktoré si môžete pozrieť nižšie, zobrazuje prvý diel diáru developerov. Ukazujú tam hlavne štýl mapovania Islandu na ktorom sa hra bude odohrávať. Developeri sa taktiež podelili o problémy, ktoré nastali napríklad počas pandémie koronaviru. Hra ešte stále nemá dátum vydania, ale predpokladáme, že Microsoft ho oznámi ešte v priebehu tohto roku na jednej zo svojich konferencií.

Momentálne sa hra prezentuje, ako Microsoft exkluzivita. To znamená, že hru si zahrajú hráči PC a Xbox Series X/S. Dokonca je vysoká šanca, že hra bude od vydania priamo v predplatnom Xbox Game Pass. Stále je tu ale šanca, že sa bude jednať o výlučne časovú exkluzivitu a PlayStation 5 hráči budú mať možnosť si hru zahrať.

Čakáte na dátum vydania Hellblade II? Myslíte si, že vyjde aj na PlayStation 5? Podeľte sa s nami o svoj názor v komentároch alebo na našom oficiálnom serveri Superpařmeni.

Napsat komentář