Právě si prohlížíte Seriál The Last of Us u kritiků sklízí vysoké hodnocení
Foto: hbo.com // The Last of Us

Seriál The Last of Us u kritiků sklízí vysoké hodnocení

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / OSTATNÍ
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Dlouho očekávaný seriál na motivy herní série The Last of Us dorazí již v neděli 15. ledna. První recenze jsou pro tvůrce více než potěšující. 

Seriál The Last of Us sklízí chválu

Již delší dobu platí, že filmy založené na hrách nebudí u herní komunity příliš mnoho vášně. Před nedávnem tuto kletbu herních adaptací prolomil seriál Arcane či Cyberpunk: Edgerunners. Nyní se herní komunita připravuje na seriál z produkce HBO podle stejnojmenné herní série The Last of Us.

Očekávaný seriál se podle nedávno zveřejněných recenzí může stát nejlepším televizním zpracováním herního díla. Na internetové platformě Rotten Tomatoes se hodnocení první série u 59 kritiků pohybuje okolo 97 %.

Co se týká hodnocení dalších kritiků, i ti nešetří chválou. Portál Gizmodo například uvádí, že se jedná o nejlepší adaptaci videohry všech dob. Recenze ze Slashfilm zas tvrdí, že seriál je velmi napínavý, charakterem řízený úspěch pro herní fanoušky i nováčky. Empire o seriálu píše, že se jedná o komfortně nejlepší adaptaci videohry, jaká kdy byla vytvořena.

I samotní recenzenti však nejsou neomylní. Jako herní fanoušci tedy můžeme jen doufat, že herní adaptace tak splní naše požadavky. Nechme se překvapit.

Těšíte se na The Last of Us od HBO? Máte rádi herní sérii? Podělte se s námi do komentářů nebo na naše sociální sítě. Nezapomeňte se přidat také na náš oficiální discord server Superpařmeni, kde naleznete další zajímavý obsah. Na oficiální trailer se můžete podívat níže.

Napsat komentář