Právě si prohlížíte Sifu se brzy podívá na Xbox a Steam
Foto: sifugame.com

Sifu se brzy podívá na Xbox a Steam

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / PC / XBOX
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Sifu je velmi populární akční mlátička, jejíž obtížnost se vyrovná hrám ze souls série. Hra byla dlouho exkluzivní na Epicu a PlayStationu. Tedy až doteď. 

Sifu se brzy podívá na Xbox a Steam

Sifu je indie hříčka, která vyšla začátkem letošního roku a získala si srdce mnoha hráčů. Akční mlátička ukázala, že i malé studio dokáže velké zázraky. Úrovně detailů nacházející se ve hře jsou neuvěřitelné a mnozí experti na bojová umění žasli, jak dobře jsou jednotlivé animace přesné. Z pár měsíců už Sifu bude dostupná na všech platformách.

Kdy se dočkáme?

V listopadu tohoto roku se Sifu dočkal své verze pro konzole Nintenda. Majitelé konzole Xbox se hry dočkají již v březnu následujícího roku. Ale to není jediná platforma, na kterou se hra podívá. Na Steam dorazí někdy v roce 2023.

S nejnovějším oznámením na Xboxu se do hry dostane také aréna, kde na nás budou čekat různé výzvy, které otestují naše bojové schopnosti a dovednosti. Takže pokud jste hardcore hráči, tak tento mód je právě pro vás.

Na oficiální teaser se můžete podívat ve videu níže. Nezapomeňte se přidat také na náš oficiální discord server Superpařmeni.

Napsat komentář