Právě si prohlížíte Silent Hill 2 Remake oficiálně odhalen. Vývojáři zveřejnili i nový trailer
Foto: blog.playstation.com // Silent Hill 2 Remake

Silent Hill 2 Remake oficiálně odhalen. Vývojáři zveřejnili i nový trailer

Doba remakova prináša daľší titul. Tento je ale veľmi vítaný a očakávaný od veľa fanúšikov nie len priamo danej značky, ale aj fanúšikov hororového žánru.

Silent Hill 2 Remake je realita

Prešlo neuveriteľných  rokov od vydania legendárnej hry meno Silent Hill 2 ešte na PlayStation 2. Vtedy ešte hra nedokázala plne vystihnúť atmosféru, ktorú chceli tvorcovia dosiahnuť. Hra napriek tomu získala vysoké množstvo fanúšikov. Konami konečne urobili rozhodnutie a hra dostáva next gen Remake, ktorý bude fungovať prostredníctvom Unreal Engine 5.

Samozrejme sa môžeme tešiť na modernú mechaniku bojov, grafiky a samozrejme nastanú mierne zmeny v príbehu ako to už býva pri remake verziách starších hier. PlayStation 5 mechaniky ako dual sense a podpora nového ovládača budú plnohodnotne fungovať s enginom a vytvoria vynikajúci zážitok z hrania. Dúfame, že fanúšikovia pôvodného dielu budú spokojní s novou verziou hry.

Hra bude na začiatku PlayStation 5 a PC exkluzivita, ale o rok neskôr príde hra aj na nový Xbox Series X/S.

Konami nekončia len pri remake verzií. Bolo aj oznámené pokračovanie série, ktoré bude pravdepodobne nadväzovať na Remake 2ky. Situáciu okolo daných hier budeme samozrejme sledovať a prinesieme Vám aktuálne informácie.

Tešíte sa na Remake Silent Hill 2? Nový trailer si môžete pozrieť nižšie. Pripojte sa k nášmu discordu Superpařmeni a zúčastnite sa súťaže.

Napsat komentář