Právě si prohlížíte Skull and Bones opět odložen
Foto: ubisoft.com // Skull and Bones

Skull and Bones opět odložen

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuKONZOLE / NOVINKY
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Nie je prekvapujúcim faktom, že táto hra, ktorá od oznámenia v roku 2017 dostáva jeden odklad za druhým. Dočkáme sa hry ešte tento rok?

Skull and Bones – snaží sa konečne Ubisoft urobiť dokončenú hru?

Po včerajšom článku o tom, kedy sa dočkáme nového Avatara sa dnes prikladá aj ďalšie odloženie tejto neslávne populárnej hry Skull and Bones. Hra už dostala toľko odkladov, že už ani niektorí fanúšikovia neveria, že si hru tak skoro zahrajú, Vyjadrenie developerov spočíva hlavne v argumente, že chcú hru doladiť do dokonalého konca.

Zatiaľ sme priamo z hry veľa toho nevideli. Posledné akože gameplay video ani neukázalo priamo hranie hry, ale skôr možnosti úpravy lode. Niektoré novšie gameplay videá nám ukázali trochu viac, ale stále boli skôr naskriptované a možno ďaleko od finálnej verzie hry. Jedno z videí si môžete pozrieť pod článkom. Stále je veľa otáznikov okolo hry a neustále jej odkladanie nepomáha budúcemu úspešnému štartu hry.

Stále sa čaká, či bude do hry časom pridaná aj kampaň pre jedného hráča. Čisto online hra nemusí dopadnúť príliš dobre hlavne vďaka skúsenosti s Ubisoft servermi. Stále dúfame, že si hru budeme môcť zahrať ešte tento rok.

Plánujete si v budúcnosti zahrať Skull and Bones? Pripojte sa aj k nášmu oficiálnemu discord serveru Superpařmeni.

 

Napsat komentář