Právě si prohlížíte Snoop Dogg se svým synem zakládá herní studio
Foto: snoopdogg.com

Snoop Dogg se svým synem zakládá herní studio

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / OSTATNÍ
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Slavný rapper, streamer a milovník „marihuany“ Snoop Dogg si v herní komunitě získal velké množství fanoušků. Jenže teď se svým synem udělal něco nečekaného.

Snoop Dogg zakládá herní studio

Dnes je hraní videoher běžnou zábavou pro mnohé, včetně známých osobností z filmového a hudebního průmyslu. Mezi herci se vynořuje jméno Henryho Cavilla, kterého hráči často nazývají „King of the Nerd“ kvůli jeho vášni pro hry a fantasy.

Ve světě hudby pak vyniká Snoop Dogg, slavný rapper a známý milovník „konopí„, jenž pravidelně streamuje na Twitchi hry jako Call of Duty nebo Fortnite. A právě Snoop Dogg se rozhodl spolu se svým synem udělat něco zcela neobvyklého a překvapivého, když založili vlastní herní studio.

Death Row Games

Nově založené studio Death Row Games, za kterým stojí Snoop Dogg a jeho syn, se zaměřuje na nový přístup ve vývoji her. Tým studia se skládá z vývojářů, kteří se specializují na tvorbu obsahu pro populární hru Fortnite, konkrétně na tvorbu komunitních map pomocí Unreal Editoru. S příchodem nového nástroje Creative 2.0 se kreativní možnosti těchto tvůrců ještě více rozšířily.


Snoop Dogg, který v herním průmyslu vidí velký potenciál, se rozhodl využít této příležitosti k podpoře nových a talentovaných tvůrců. Jeho cílem s Death Row Games je hledat a rozvíjet nové a zajímavé herní nápady prostřednictvím tohoto systému. Ačkoliv se studio nyní nachází v počátečních fázích svého vývoje a zatím nemá ani oficiální webové stránky, jeho budoucí projekty budou jistě středem zájmu v herním světě v nadcházejících letech.

Co říkáte na Death Row Games? Má šanci toto studio uspět? Napište nám svůj názor do komentářů nebo se připojte na náš oficiální Discord server. A nezapomeňte sledovat naše sociální sítě, aby vám neunikly novinky z videoherního světa.

Napsat komentář