Právě si prohlížíte Sony chce pronajímat hráčům PlayStationu NFT
Foto: playstation.com // Zdroj: Gamerant.com

Sony chce pronajímat hráčům PlayStationu NFT

Společnost Sony údajně plánuje v budoucnu začlenit do svého ekosystému PlayStation NFT, které by měla nabídnout k pronájmu hráčům na konzolích PS5.

Sony a integrace NFT

NFT neboli nezaměnitelné tokeny se často objevují ve světě kryptoměnového průmyslu. Tato digitální aktiva představují potvrzení vlastnictví sběratelského díla, předmětu ze hry, obrázku a mnoho dalšího. Vše v digitální podobě fungující na technologii blockchain.

Společnost Sony se podle nedávno zveřejněného patentu chystá propojit své NFT tokeny  s herním ekosystémem PlayStation na PS4 a PS5. Tato inovace by měla umožnit hráčům pronájem těchto NFT a streamování divákům.

sony playstation patent
Zdroj: gamerant.com

Nejnovější patent popisuje systém, který umožní hráčům pronajímat NFT tokeny, které zobrazují umělecká díla nebo aktiva z populárních her pro PlayStation 5. Tyto nabídky budou časově omezené a budou k dispozici v uživatelském rozhraní konzole se všemi potřebnými podmínkami pro hráče i pro diváky.

Hráči, kteří pronajímají NFT, by tak mohli profitovat z transakcí na trhu NFT, který by byl přístupný přímo z konzole PlayStation 5.

Co si o NFT myslíte vy? Mají podle vás v herním průmyslu budoucnost? Podělte se s námi o svůj názor do komentářů nebo na náš oficiální server Superpařmeni.

Napsat komentář