Právě si prohlížíte Sony odhaluje další specifikace ohledně PlayStation Plus
FOTO: unsplash.com // PLAYSTATION

Sony odhaluje další specifikace ohledně PlayStation Plus

Technologický gigant Sony včera odhalil další specifikace k novému PlayStation Plus, který k nám dorazí již příští měsíc. Co dalšího můžeme očekávat?

Sony: PlayStation Plus specifikace na červen

Společnost Sony včera na svých stránkách zveřejnila další informace ohledně nového předplatného PS Plus, které k nám dorazí již za pár týdnů. Na blogu PlayStation byl zveřejněn také plán spuštění v jednotlivých oblastech.

Na oficiálním blogu PlayStationu se uvádí:

„Spojili jsme PlayStation Plus a PlayStation Now ve zcela nové členské službě PlayStation Plus, která zákazníkům poskytuje větší výběr a hodnotu ve třech plánech členství… Zaměřujeme se na poskytování upraveného a rozmanitého henrího portfolia se stavkami vysoce kvalitních titulů…“

Herní gigant mimo jiné zveřejnil tabulku klíčových výhod balíčků předplatného. Sony ve svém včerejším příspěvku uvádí, že PlayStation Plus Premium bude uvedený také v České republice.

playstation ps plus konzole sony
Zdroj: snímek obrazovky blog.playstation.com

Sony v oficiálním příspěvku zveřejnilo také další země, které budou mít přístup k prémiovému balíčku a ceny pro všechny oblasti. Pro Evropu se ceny pohybují od 8,99 EUR měsíčně po 16,99 EUR.

Předplatitelé nejvyššího balíčku Premium si podle Sony budou moci streamovat hry na PC. Společnost zveřejnila minimální a doporučené požadavky pro streamování. Zapotřebí bude minimálně OS Windows 7, 2GB RAM, alespoň Intel Core i3 s 2,0 GHZ a 300 MB volného místa na disku. Samozřejmostí je i rychlý internet minimálně 5 MB/s.

Těšíte se na novou službu? Jaký balíček předplatného si vyberete?

Napsat komentář