Právě si prohlížíte Sony představuje limitovanou edici příslušenství pro PlayStation 5
Foto: playstation.com // PS5

Sony představuje limitovanou edici příslušenství pro PlayStation 5

Společnost Sony se spojila s jedním z nejvýraznějších sportovních osobností na světě, LeBronem Jamesem, aby vytvořili exkluzivní řadu příslušenství pro konzoli PlayStation 5.

Sony: LeBron James a limitované příslušenství pro PlayStation 5

Nejnovější spolupráce byla oznámena v úterý 1. března na oficiálním blogu PlayStationu. Speciální příslušenství pro konzoli PS5, které zahrnuje prvky inspirované LeBronem Jamesem a jeho vášní pro hry a komunitu, bude k dispozici jako limitovaná edice v různých zemích po celém světě.

Sportovní ikona se podle oficiálního prohlášení podílel na návrhu krytu konzole PS5 a bezdrátového ovladače DualSense, přičemž použil své oblíbené obrázky, korunky, vlastní podpis a citáty, které jsou pro něj významné po celou dobu jeho kariéry.

playstation 5 sony lebron james ps5
Zdroj: blog.playstation.com

Fanoušci budou mít možnost exkluzivně předobjednat toto limitované příslušenství na vybraných trzích prostřednictvím PlayStation Direct.

Spolupráce je součástí série PlayStation Playmakers, kterou popsal Eric Lempel, vedoucí globálního marketingu PlayStation, jako partnerství s vášnivými fanoušky PlayStation, kteří jsou zároveň některými z nejzajímavějších tvůrců, sportovců, hereců, umělců, hráčů a zábavních osobností v dnešní pop-kultuře.


Co si o limitované edici LeBron James myslíte vy? Podělte se s námi o svůj názor do komentářů nebo na náš oficiální server Superpařmeni.

Napsat komentář