Právě si prohlížíte Sony se připomíná s Bloodborne
Foto: playstation.com // Bloodborne

Sony se připomíná s Bloodborne

Bloodborne je hra ešte z roku 2015 a je ukrčite je dna z najlepších exkluzívnych hier na PS4. Hre sa bohužiaľ ale nedostalo veľmi veľa pozornosti od Sony. Konečne sa to ale môže zmeniť.

Bloodborne remake je opäť v hre

Na základe posledných informácií a neoficiálnych tvrdení od známych ľudí, ako napríklad tvorcu pôvodnej God o War série Davida Jaffa sa možno dočkáme Bloodbornu v novej podobe. Môže sa teoreticky jednať o remake pre PS5 a PC, čo by bol najlepší prípad. Môže to byť aj klasický remaster, ktorý by aspoň vyriešil problém s nízkym fps v hre.

Nakoniec to stále môže byť len lákanie fanúšikov hry na PlayStation Showcase, ktoré ma byť niekedy tento mesiac. Po úspechu Elden Ringu by ale od Sony bolo veľmi sebecké, keby nevyužili potenciál FromSoftware hry. Je to ideálna príležitosť si udobriť fanúšikov tejto hry trochou pozornosti.  Minimálne pri remake verzií by mohli trošku upraviť stereotyp dungeonov a samozrejme nízke fps.

Čo si myslíte o Bloodborne na PC a PS5? Myslíte si, že sa niekedy dočkáme Bloodborne 2? Dajte nám vedieť v komentároch alebo na našom oficiálnom serveri Superpařmeni.

Napsat komentář