Právě si prohlížíte Sony slaví tříleté výročí konzole PlayStation 5 a zahajuje vánoční sezónu
Foto: playstation.com // PlayStation 5

Sony slaví tříleté výročí konzole PlayStation 5 a zahajuje vánoční sezónu

PlayStation 5 se blíží k třetímu výročí své existence a v rámci toho tak připomíná úspěchy, kterých dosáhl. Sony vyjadřuje upřímné poděkování obrovské komunitě, která již přesáhla 40 milionů hráčů a stala se součástí globálního fenoménu PS5.

Sony: PlayStation 5 staví tři roky

Konzole PlayStation 5 se blíží k oslavě třetího výročí svého uvedení na trh, a při této příležitosti vysílá Sony poděkování více než 40 milionům hráčů, kteří se stali součástí komunity PlayStation.

Sony se ve svém nejnovějším příspěvku na oficiálním blogu ohlíží za třemi lety plnými aktivit, kdy ve spolupráci s řadou vývojářů přinesla na konzoli PlayStation 5 více než 2 500 her. Japonský technologický gigant přitom nezapomíná zmínit, že se blíží doba vánočních svátků, a s radostí oznamuje, že se éra nedostupnosti konzole chýlí ke konci.


V blogu Sony rovněž opět zmiňuje své nejnovější produkty, mezi které patří herní sluchátka PlayStation Pulse Explore, virtuální brýle PlayStation VR2 a speciálně designovaný ovladač Access, které jsou připraveny obohatit herní zážitky jejich uživatelů.

Kromě toho Sony představuje zbrusu nové promo video s názvem „Feel it Now on PlayStation 5„, které zvýrazňuje dynamické možnosti konzole a nabízí přehlídku jejích klíčových funkcí. Video tak láká hráče, aby plně prožili moc a energii, kterou konzole PlayStation 5 nabízí.

Vlastníte PlayStation 5? Jaká je vaše nejoblíbenější hra pro tuto konzoli? Dejte nám vědět do komentářů nebo na náš oficiální server Superpařmeni.

Napsat komentář