Právě si prohlížíte Společnost Sony koupila další herní studio
Foto: playstation.com // PLAYSTATION BLOG

Společnost Sony koupila další herní studio

História Sony je známa kupovaním iných štúdií, ktoré potom robia pre nich hry. Teraz aktuálne Sony kúpilo Firewalk Studios.

Rozšírenie herných možností

Sony už dávnejšie sa snaží vytvoriť online hry, ktoré bude pravdepodobne podporovať dlhodobo. Firewalk Studios má už dokonca dohodnutú novú online hru so Sony. Zatiaľ sa ešte bohužiaľ nevedia o nej žiadne informácie. Môžeme zatiaľ len čakať, čo to bude. Dôkaz, že společnost Sony sa snaží prebojovať aj na multyplayer trh dokazuje aj táto kúpa.

Šéf štúdia Firewalk Studios k tomu pridal svoj komentár:

„Dnes robíme ďalší prirodzený krok a pripájame sa k PlayStation Studios. Úzko spolupracujeme s Hermenom a veľmi talentovaným tímom PlayStation už roky, čo nám pomáha vylepšiť našu novú hru. Pripojiť sa k PlayStation Studios znamená formálne sa stať súčasťou rodiny, ktorá vytvorila mnohé z najslávnejších hier našej doby, a sme poctení.

Chceme sa poďakovať všetkým, ktorí nás na našej ceste podporovali a tým, ktorí sa tešia na našu budúcnosť. Doteraz to bola neuveriteľná cesta a už sa nevieme dočkať ďalšej kapitoly tohto dobrodružstva.

Štúdio je momentálne stále nováčikom v hernom priemysle takže dúfame, že finančná podpora od Sony ich bude dostatočne motivovať k vytvoreniu ideálneho online zážitku pre PlayStation hráčov.

Preferujete multiplayer alebo príbehové hry? Podeľte sa s nami v komentároch alebo na našom oficiálnom serveri Superpařmeni.

Napsat komentář