Právě si prohlížíte Spuštění Diabla IV se potýká s problémy
Foto: blizzard.com // Diablo IV

Spuštění Diabla IV se potýká s problémy

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / OSTATNÍ
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Diablo IV, jedna z nejočekávanějších her tohoto roku, je tady. Mnoho hráčů však hlásí problém s připojením. Co dalšího uvádí herní komunita?

Diablo IV a problémy s připojením

Přesně hodinu po půlnoci dnešního dne došlo k očekávanému otevření pekelných bran Diabla IV pro všechny majitele předobjednávek. Tato událost však nebyla bez potíží, neboť několik hráčů narazilo na komplikace bránící jim v přístupu do hry.

Sociální platforma Reddit se rychle zaplnila diskusními vlákny ohledně těchto problémů s přístupem do hry. Ukazuje se, že majitelé konzolí PlayStation 4 a PlayStation 5 čelí nejvíce potížím s připojením. Komplikace se dotkly i českých hráčů, kteří své nepříjemné zážitky sdíleli v rámci herních skupin.

Zdá se, že problémy s konzolemi souvisí s licenční chybou. Na PC se hráči s problémy příliš nesetkávají. Společnost Blizzard již věnuje maximální úsilí nápravě situace, aby byl herní zážitek pro všechny co nejlepší.

Zakoupili jste si nový díl Diabla před oficiálním datem vydání? Jaké jsou vaše zkušenosti? Dejte nám vědět do komentářů nebo na náš oficiální server Superpařmeni.

Tento příspěvek má jeden komentář

Napsat komentář