Právě si prohlížíte Star Wars Jedi 3 je ve vývoji
Foto: ea.com // Star Wars Jedi: Fallen Order

Star Wars Jedi 3 je ve vývoji

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / OSTATNÍ
  • Čas na čtení:2 minuty čtení

Jedi Survivor mal ťažký začiatok hlavne na PC platforme kvôli svojej slabej stabilite. Tieto problémy ale nič nezmenili na fakte, že hra sa vďaka svojmu úspechu bude môcť tešiť z pokračovania.

Star Wars Jedi 3 ve vývoji, Titanfall 3 asi nebude

Cameron Monaghan, ktorý hrá postavu Cala Kestisa potvrdil pokračovanie Jedi série. Na jednej strane je to dobrá správa pre fanúšikov Star Wars série. Na strane druhej sa znížili šance na pokračovanie hry Titanfall 3. Dôvod je ten, že obe hry patria pod to isté štúdio Respawn Entertainment, ktoré nie je dostatočné veľké na to aby dokázali pracovať na dvoch veľkých projektoch naraz.

Samozrejme Jedi séria bude pokračovať najskôr o dva roky pretože vývoj takej hry si pýta hlavne čas a prípravu. Star Wars Jedi: Survivor je stále nová hra takže trojka je vo veľmi skorom štádiu vývoja. Uvidíme, ako bude Respawn stíhať vydávať nové hry. Možno prekvapia a predsa sa ešte pred pokračovaním Jedi série dočkáme nového Titanfallu.

Čo by ste si zahrali radšej? Titanfall 3 alebo Jedi pokračovanie? Nezabudnite sa s nami podeliť o svoj názor v komentároch alebo na našom oficiálnom serveri Superpařmeni.

 

Napsat komentář