Právě si prohlížíte Star Wars Jedi: Survivor nám připomíná Warzone
Foto: ea.com // Star Wars Jedi: Survivor

Star Wars Jedi: Survivor nám připomíná Warzone

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / OSTATNÍ
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Tento týždeň v piatok dňa 28.4.2023 vychádza jedna z najviac očakávaných hier tohto roku. Jedi Survivor nás ale mimoriadne prekvapil jednou vecou.

V Jedi Survivor bude potrebný externé úložisko

Nedávno sa ukázala veľkosť hry a koľko hráči budú musieť stiahnuť dát aby si novinku mohli zahrať. Hra má na konzolách približne 140-150 GB! Je to neuveriteľne veľké množstvo pre taký druh hry. Dokonca nám to pripomenulo staršie memes, kde hráči museli kvôli Warzone vymazať všetky svoje hry. Sťahovaniu veľkého množstva dát sa nevyhnú ani ľudia, ktorí si kúpia disc verziu. Je veľmi pravdepodobné, že na discu bude len minimálne množstvo dát a všetko sa bude musieť stiahnuť.

Ľudia, ktorí majú stále pomalší internet si teda pravdepodobne svoju hry na ktorú čakajú nezahrajú v deň vydania. Vydavateľom sa pravdepodobne už v súčasnosti neoplatí dávať hru na viac discov tak sa spoliehajú na rýchly moderný internet a teda aj fakt, že si ľudia dokážu hru stiahnuť. V prípade Jedi Survivor bude pravdepodobne krabicová verzia čisto pre spustenie hry respektíve do zbierky pre zberateľov.

Aký je Váš názor na rozsah hry a pravdepodobne nutnosť dané množstvo stiahnúť? Podeľte sa s nami v komentároch alebo na našom oficiálnom serveri Superpařmeni.

Napsat komentář