Právě si prohlížíte Star Wars Jedi: Survivor obdržel další velký update
Zdroj: ea.com // Star Wars Jedi: Survivor

Star Wars Jedi: Survivor obdržel další velký update

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuKONZOLE / NOVINKY
  • Čas na čtení:2 minuty čtení

Hra, ktorá vyšla na začiatku tohto roku dostáva stále nové aktualizácie. Najnovšie sa to týkalo hlavne PC, ale aj Xbox a PlayStation 5 verzie hry.

Star Wars Jedi: Survivor update

Najnovší update vylepšuje 60 snímok za sekundu na konzolách. Hráčom je taktiež ponúknutá možnosť vypnutia Ray Tracing, čo zvyšuje plynulosť samotnej hry. Na verziu PC bola pridaná možnosť DLSS, čo zvyšuje kvalitu zobrazenia hry a prináša zlepšenie grafického vizuálu. Na všetkých platformách dostal Jedi: Survivor plynulejšie fungovanie vo všetkých grafických módoch, čo zlepšuje pocit z hry prevažne pri náročných súbojoch.

Jedným z hlavných prvkov aktualizácie bolo upravenie ukladacieho systému. Hráčom sa stávalo, že hra sa počas ukladania zastavila a jej reštart kompletne vymazal uložený save. Vďaka tejto aktualizácií by sa to už nemalo stávať vôbec.

Je milé, že developeri z Respawn Entertainment sa stále starajú o svoju hru, aj keď už pracujú na nových projektoch. Dúfame, že už hra nebude potrebovať nové úpravy, aby sa vývojári mohli sústrediť na nové projekty. Kto si hru ešte stále nezahral, tak je momentálne na ňu zľava pri digitálnej, ako aj krabicovej verzií.

Páčila sa vám hra  Star Wars Jedi: Survivor? Dajte nám vedieť v komentároch alebo na našom oficiálnom serveri Superpařmeni.

 

Napsat komentář