Právě si prohlížíte Star Wars Jedi: Survivor se nám připomíná
Foto: ea.com // STAR WARS

Star Wars Jedi: Survivor se nám připomíná

The Game Awards prináša okrem súboja medzi najlepšími hrami roku aj oznamovanie dátumov očakávaných hier. Jednou z nich pravdepodobne bude Star Wars Jedi: Survivor.

Star Wars Jedi: Survivor – potvrdí sa riskantný dátum vydania?

Veľmi veľa ľudí čaká na 9ty December. V ten deň sa dozvieme okrem hry roku aj hneď niekoľko zaujímavých dátumov vydania nových hier. Nový Star Wars bude pravdepodobne ukázaný na konferencií a prinesie so sebou aj potvrdený dátum vydania. Špekulácie a aj nepriame náznaky priamo od developerov naznačujú vydanie na marec teda březen budúceho roku.

Ak sa to potvrdí, začneme si myslieť o trochu zvýšenom egu developerov pretože v rovnakom období už oficiálne vychádza hneď niekoľko očakávaných herných monštier napríklad Dead Space, Resident Evil 4,Hogwarts Legacy, Atomic Heart alebo Forspoken. Prečo väčšina developerov chce vydať svoju hru začiatkom roku? Jedná sa o boj s konkurenciou alebo vedia niečo, čo my hráči nevieme?

Možno je to len náhoda, ale podľa mňa sa pripravuje hneď niekoľko veľmi očakávaných oznámení na druhú časť buducého roku jako GTA VI, Bloodborne II alebo nebodaj Half Life 3? Samozrejme sú to len moje konšpiračné teórie, ale minimálne by ten Bloodborne potešil.

Tešite sa na The Game Awards 2022? Ste fanúšikmi Star Wars série? Nezabudnite sa pripojiť k nášmu oficiálnemu Discord serveru Superpařmeni.

Napsat komentář