Právě si prohlížíte Star Wars Jedi: Survivor si na PC nevede dobře
Foto: ea.com // Star Wars Jedi: Survivor

Star Wars Jedi: Survivor si na PC nevede dobře

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / PC / RECENZE
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Včerejším dnem dorazila na trh očekávaná dubnová lahůdka Star Wars Jedi: Survivor, na kterou se těšilo mnoho fanoušků her ze světa Star Wars. Avšak jak si tato hra vedla v recenzích?

Star Wars Jedi: Survivor a negativní recenze na PC

Očekávané pokračování Star Wars Jedi: Survivor včera dorazilo na PC a konzole nové generace PlayStation 5 a Xbox Series X/S. I přesto, že hra získala pozitivní ohlasy od některých recenzentů a průměrné hodnocení se pohybuje okolo 8/10, není všechno zlato co se třpytí.

Zvláště verze pro PC se potýká s mnoha technickými problémy a dostává opravdu negativní hodnocení. Uživatelské hodnocení na platformě Steam se v době psaní tohoto článku pohybuje okolo 45 % a verze pro PC na Metacriticu si od uživatelů vysloužila pouze 2.5/10, zatímco verze pro konzole získala na Metacriticu vysoké hodnocení 87 %.

Hlavním důvodem této silně negativní odezvy PC verze jsou špatně provedená optimalizace a technický stav hry. I když první patch, o němž EA před nedávnem informovala na svém Twitteru, opravil některé z chyb, problémy však stále přetrvávají a to jak pro PC.

Co si o tom myslíte vy? Pořídili jste si nový díl ze série Star Wars? Podělte se s námi o svůj názor do komentářů nebo na náš oficiální server Superpařmeni, kde naleznete další zajímavý obsah.

Napsat komentář