Právě si prohlížíte Starfield pravděpodobně dorazí na PlayStation 5
Foto: bethesda.net // STARFIELD

Starfield pravděpodobně dorazí na PlayStation 5

Starfield, dlouho očekávaná hra od Bethesdy, která měla být exkluzivní pro konzole Xbox, by mohla najít cestu i na konkurenční PlayStation 5.

Starfield na PlayStation 5?

V posledních několika týdnech se objevují různé zprávy, které naznačují možnost vydání ambiciózní vesmírné hry Starfield od Bethesdy i na konzoli PlayStation 5.

Přestože se Starfield prezentuje jako klíčová exkluzivita pro Xbox Series X/S a PC, informace z různých zdrojů, včetně ComicBook, Xbox Era a Gaming Bible, uvádějí, že Microsoft uvažuje o portu hry Starfield na PS5 po vydání prvního DLC s názvem Shattered Space. Tuto zprávu také zmínil známý leaker Tom Henderson.

Jez Corden z WindowsCentral se také vyjádřil k neustále se šířícím spekulacím a uvedl, že očekává vydání Starfieldu na konzoli od Sony.

Ačkoliv zatím chybí oficiální potvrzení od Microsoftu nebo Bethesdy, očekávání a spekulace ohledně potenciálního vydání Starfieldu na PS5 se zvyšují. Další informace pro vás budeme nadále sledovat.

Co si o tom myslíte vy? Hráli byste Starfield na PS5? Podělte se s námi o svůj názor do komentářů nebo na našem oficiálním serveru Superpařmeni.

Napsat komentář