Právě si prohlížíte State of Play nám připomenulo Resident Evil 4 Remake
Foto: game.capcom.com/residentevi // Resident Evil 4 Remake

State of Play nám připomenulo Resident Evil 4 Remake

Včera večer o desiatej nášho času mohli fanúšikovia Sony sledovať prostredníctvom sociálnych sietí prvé State of Play tohto roku. Ukázali niekoľko noviniek a pripomenuli pripravované hry.

State of Play: VR, Resident Evil 4 Remake a připravované hry

Celý zmysel včerajšieho State of Play patril prevažne rekapitulácií hier, ktoré budeme môcť hrať prostredníctvom virtuálnej reality novej generácie. Niektoré hry sú priamo stavané na hranie len na PS VR2 a niektoré ako napríklad RE Village ponúkajú extra zážitok pre tých, ktoré by si chceli skúsiť hru aj z tohto pohľadu.

Okrem hier podporujúce virtuálnu realitu nám ľudia zo Sony pripomenuli Resident Evil 4 Remake. Ukázali pomerne dlhý trailer zameraný aj na gameplay, kde sme si mohli pozrieť mechaniku boja a navyše aj odhaliť niekoľko nepriateľov v novej grafike remaku. Jednou z noviniek je predstavenie The Mercenaries DLC, ktoré by malo prísť krátko po vydaní hry a to komplet zadarmo. Hra vychádza presne o mesiac 24. 3. 2023 a zatiaľ nevyzerá, že by mala byť hra odložená. V blízkej budúcnosti si budú môcť hráči na PS4 a PS5 zahrať demo, ktoré by im mohlo pomôcť s rozhodovaním, či si hru kúpiť alebo nie.

Plánujete hrať RE4 Remake? Sledovali ste State of Play? Celý zoznam VR hier a ich trailerov si môžete pozrieť prostredníctvom tohto linku ZDE. Nezabudnite sa pripojiť k nášmu oficiálnemu serveru Superpařmeni.

Napsat komentář