Právě si prohlížíte PlayStation odhalil statistiky hráčů
Foto: playstation.com

PlayStation odhalil statistiky hráčů

Ako každý rok aj teraz si môžu hráči vďaka PlayStation Wrap-Up pozrieť svoje celoročné štatistiky. Okrem nich sú taktiež dostupné zaujímavosti z najviac populárnych hier tohto roku. 

PlayStation – Odohrané hodiny ale aj počet stiahnutých hier z PS plus

Široké spektrum štatistík garantuje získanie najviac podstatných informácií, ktoré každý hráč potrebuje vedieť ak sa len trochu zaujíma o svoj hráčsky svet. Na základe jednoduchého prihlásenia si hráč vie zistiť počet odohratých hodín, hraných hier, získaných trofejí alebo pri ktorej z hier strávil najviac času.

Každá zo sekcií obsahuje zaujímavé štatistiky zo svojej kategórie. Napríklad PlayStation sekcia ukazuje najpopulárnejšie hry u hráčov a jej informácie. Stray je podľa PS Wrap-Up najobľúbenejšia hra a ukazuje, že v hre hráči prešli 814 míľ (1310km) a použili mňau možnosť 1 milión krát. Minimálne ľudia, ktorých nezaujímajú ich vlastné štatistiky, ale chceli by vidieť štatistiky najviac populárnych hier tohto roku taktiež odporúčame skúsiť PlayStation Wrap-Up 2022.

Svoje štatistiky si môžete skontrolovať v článku nižšie. Prekvapili vás vaše herné štatistiky alebo nejakej hry? Zdieľajte svoje štatistiky aj na našom oficiálnom discord serveru Superpařmeni.

Napsat komentář