Právě si prohlížíte Steam Awards zná své vítěze. Hlasovali jste?
Foto: store.steampowered.com

Steam Awards zná své vítěze. Hlasovali jste?

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / OSTATNÍ
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Hlasování Steam Awards zná po téměř dvou měsících své vítěze. Uživatelé platformy mohli hlasovat v 11 kategoriích. Hlasovali jste?

Vítězové Steam Awards 2022

Od konce roku 2022 mohli uživatelé platformy Steam hlasovat o svých oblíbených hrách v 11 kategoriích, včetně hry roku, nejlepšího soundtracku či nejlepší hry na cesty. Vítězové některých kategorií určitě nejsou ani žádným překvapením.

Kategorii Hra roku 2022 vyhrál Elden Ring, který se mimo jiné stal také hrou roku The Game Awards 2022. Jak píše herní platforma, Elden Ring zcela dominoval minulému roku. Hra také získala nejvíce hlasů v kategorii „Nejlepší hra, která vám nejde„. Co se týká nejlepší hry pro virtuální realitu, zde se stal vítězem HITMAN 3.

steam awards 2022
Zdroj: snímek obrazovky Steam

Hru s nejlepším příběhem pro rok 2022 vyhrál God of War z roku 2018. Titul nesmrtelné hry obdržel Cyberpunk 2077. Kategorii nejinovativnější hratelnosti získala kočičí adventura Stray. Nejlepší soundtrack měla podle uživatelů Steamu hra Final Fantasy VII Remake Intergrade. Sandboxový survival Raft zas vyhrál kategorii „Nejlepší s přáteli“ a vítězem pro nejlepší vizuál se stal Marvel’s Spider-Man: Miles Morales.

Celý seznam hlasování Steam Awards 2022 naleznete na oficiální stránkách. Hlasovali jste pro některou z výše uvedených her? Podělte se s námi do komentářů nebo na náš oficiální discord server Superpařmeni.

Napsat komentář