Právě si prohlížíte Steam láká na nové slevy
Foto: gamingbolt.com // Zdroj: help.steampowered.com

Steam láká na nové slevy

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / OSTATNÍ / PC
  • Čas na čtení:2 minuty čtení

Výprodej k lunárnímu novému roku ještě ani neskončil a Steam již láká na nové slevové akce. Další herní nadílka k nám dorazí již brzy.

Steam oznamuje nové slevové akce

Sedm dní, stovky demoverzí, kvanta přenosů. Tak zní úvod pro další slevovou „párty“ na platformě Steam. Festival Next Fest začíná 21. února a hráče láká na více jak stovky demoverzí k vyzkoušení. Na své by si tak měli přijít indie vývojáři i velká studia.

Sedmidenní událost nabídne kromě slev také sledování přímých přenosů vývojářů a chat s tvůrci. Společnost Valve dosud neoznámila, které hry budou největším lákadlem pro únorový festival. I v letošním roce tak na nás čeká řada překvapení.

Na oficiálních stránkách digitální platformy stojí:

„Oznamujeme další edici festivalu Steam Next, která klasicky nabídne vícedenní přehlídku nacházejících her. Již brzy si tedy budete moci na vlastní kůži vyzkoušet stovky demoverzí, sledovat přímmé přenosy vývojářů a chatovat s tvůrci o jejich práci… Zakroužkujte si datum v kalendáři – festival Steam Next proběhne ve dnech 21. -28. února 2022.“

K oznámení Next Fest přikládáme také oficiální video lákající na na nadcházející událost.

 

Upozorňujeme, že do dnešních 19:00 můžete na Steamu využít slev k lunárnímu novému roku. Další slevovou akci tak očekávejte 21. – 28. února.

Napsat komentář