Právě si prohlížíte Steam vrací peníze za The Last of Us Part I port
Foto: bobfm.co.uk // The Last of Us Part I

Steam vrací peníze za The Last of Us Part I port

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / PC
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Takzvaný CyberPunk efekt sa prejavil aj pri port verzií pre hry The Last of Us. Hráčom Steam postupne vracia peniaze.

Ďalšia nedokončená práca na TLoU

Hra vyšla na PC 28. 3 a priniesla so sebou veľa chýb okolo grafiky a optimalizácií textúr hry. Vizuálne v niektorých častiach vyzerá hra, ako pod nejakým filtrom z mobilného fotoaparátu alebo staršieho animovaného filmu.

Na Steame bez oficiálneho potvrdenia dokonca vracajú hráčom peniaze aj po viac ako dvoch odohratých hodinách. Na Steame môžete požiadať o vrátenie peňazí, ak máte v hre odohratých menej ako dve hodiny. V tomto prípade bola pravdepodobne udelená výnimka, ktorú ani Steam a ani Naughty Dog oficiálne nepotvrdili.

Niečo podobné sa stalo napríklad aj pri Batman: Arkham Knight, Cyberpunku a niektorých ďalších hrách, ktoré nefungovali tak ako mali. Uvidíme, koľko bude trvať developerom fixnutie PC verzie. Zatiaľ môžu nespokojní hráči skúsiť požiadať o vrátenie peňazí aj po viac ako dvoch hodinách hrania alebo počkať na opravu hry. Hráči sú bohužiaľ pravdepodobne opäť svedkom nedokončenej práce vývojárov alebo slabým testovaním portu na PC. Možno to bolo dokonca kombinácia oboch prípadov.

Hrali ste PC verziu TLoU? Podeľte sa s nami o svoje skúsenosti v komentároch alebo na našom oficiálnom serveri Superpařmeni.

Napsat komentář