Právě si prohlížíte Stray není nejprodávanější hrou za minulý měsíc
Foto: stray.game

Stray není nejprodávanější hrou za minulý měsíc

Jedným z najväčších príjemných prekvapení minulého mesiaca hlavne pre predplatiteľov PlayStation Plus Extra a Premium bolo pridanie hry Stray. Veľmi veľa hráčov si hru zahralo a predpokladáme, že vysoké čísla milo prekvapili aj samotných developerov.

Kočičí dobrodružství Stray ve světě

Bohužiaľ v Európe si srdcia hráčov získala iná hra. Konkrétne to je F1 22, ktorá získala prvé miesto v počte predaných kusov na PlayStation 5 za minulý mesiac. Stray mohlo byť pravdepodobne na prvom mieste kebyže nie je súčasť predplatného. Samozrejme druhé miesto pre takú hru je stále úžasné číslo.

Ďalšie populárne hry, ktoré boli medzi top predávanými je napríklad najnovší diel Far Cry alebo napríklad milo prekvapili predaje hry, ktorá má už pár rokov. Hovorím o Star Wars Jedi: Fallen Order, ktorá vyšla ešte v roku 2019 a dostala PS5 verziu krátko po vydaní novej generácie konzol.

Za mňa sú predajte tejto hry zaslúžene, ale pre všetkých ktorí si chcú hru zahrať pripomínam výhodnú ponuku. Nemusíte si hru kúpiť. Stačí si zaplatiť predplatné EA Play na mesiac za 5 eur alebo 122 korún. Súčasťou predplatného je aj PS4/PS5 verzia hry a k tomu máte. Ďalšie možnosti si zahrať iné tituly ako Need for Speed alebo Battlefield 4. Takže ak si niekto chce hru zahrať odporúčam zvážiť aj túto možnosť jednorazového predplatného.

Príjemným prekvapením je aj 14ste miesto, ktoré patrí No Man’s Sky. Developeri si určite prešli skúškou ohňom minimálne v prvý rok od vydania hry. Snaha postaviť hru na nohy prináša svoje ovocie a cením, že vývoj hry nevzdali a stále prinášajú nový obsah do hry.

Uvidíme, aké hry budú najpredávanejšie tento mesiac. 

Napsat komentář