Právě si prohlížíte Střílečka Mouse nás přenese zpět do 30. let
Foto: fumigames.com // MOUSE

Střílečka Mouse nás přenese zpět do 30. let

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / PC
  • Čas na čtení:4 minuty čtení

Mouse je indie FPS, která si svou pozornost získala velmi zajímavým desingem. Ale co tento titul ještě skrývá za svým černobílým kabátem?

Štřílečka Mouse nás přenese zpět do 30.let

Některé hry dokážou zaujmout nejen svým zajímavým a chytlavým gameplayem, který se jen tak běžně nevidí, ale i svým jedinečným příběhem a vizuálem. Jedním z takových příkladů je nově chystaná indie FPS střílečka s názvem Mouse od malého polského studia Fumi Games. Tento titul vyniká svým unikátním vizuálem, který silně připomíná staré animované seriály ze 30. let 20. století, i když samotný gameplay je celkem obyčejný.

Jako ve starých animácích

Titul Mouse se snaží navrátit hráče do období 30. let nejen svým vizuálním stylem, ale i samotným příběhem. Hráč se ujme role soukromého detektiva Johna Moustona, který se snaží bojovat proti nebezpečným mafiánům a gangsterům ve svém milovaném městě. Hráč bude mít k dispozici širokou škálu zbraní, včetně pistolí, „tommy gunů„, kladiv a dynamitů, a bude si moci zakoupit i další předměty, jako jsou doutníky nebo kola, které mu mohou v boji pomoci.

Navzdory zábavnému animačnímu stylu ze starých animovaných seriálů se titul Mouse nezaměřuje pouze na mladší publikum. Hráči se mohou těšit na lehký gore systém, který umožní odstřelit nebo roztrhat nepřítele na kousky. Pohybový systém postavy je propracovaný a umožňuje hráči při pohybu naklánět se do stran, což ztěžuje nepřátelům zasáhnout hráčovu postavu.

Titul Mouse se hodí pro hráče, kteří si oblíbili hry jako Cuphead nebo Bendy and the Dark Revival. Navíc má natolik unikátní styl, že si najde své místo mezi hráči. Nicméně, zatím není jisté, kdy bude tato hra oficiálně vydána, jelikož se nachází stále v rané fázi vývoje.

Zaujala vás hra Mouse? Hráli jste někdy titul s podobným grafickým kabátkem? Napište nám to do komentářů nebo se připojte na náš komunitní Discord server Superpařmeni.

Napsat komentář