Suicide Squad: Kill The Justice League se opět odkládá

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuKONZOLE / NOVINKY
  • Čas na čtení:4 minuty čtení

Suicide Squad: Kill The Justice League je titul který se poslední roky prochází nepříjemným vývojovým peklem, kterému není konce.

Suicide Squad se znova odkládá

Poslední dobou se stává častějším jevem, že velké herní studia odkládají vydání svých her na pozdější data, než bylo původně avizováno. Mezi takové hry patří například Suicide Squad: Kill The Justice League, kterou vyvíjí zkušené studio Rocksteady, jenž stojí za úspěšnými tituly z Batman Arkham série. Bohužel, tento nový titul se potýká s celkem velkými vývojovými problémy, což se projevuje v opakovaných odkladech vydání. Nicméně, co stojí za těmito odklady?

Více než jeden odklad

První zmínky o této hře sahají až do srpna 2020, kdy studio vypustilo první teaser trailer, kde bylo vydání slíbeno na rok 2022 a následně byly zveřejněny i první gameplay záběry. Následovala však dlouhá doba ticha a nikdo nevěděl, zda se titul skutečně dostane na trh. To se však změnilo 23. května 2022, kdy studio Rocksteady oznámilo, že se hra odkládá na příští rok. Nový trailer s datumem vydání na 26. května 2023 byl následně odhalen na události The Game Awards 2022.

Bohužel, na letošním State of Play se měla Suicide Squad pořádně předvést, avšak ukázka gameplaye vyvolala opačný efekt, než vývojáři očekávali. Na základě zpětné vazby se rozhodli, že přepracují gameplay a to ještě do finální verze hry. Tento krok vývojářů byl ambiciózní, neboť měli necelé tři měsíce na překopání celého titulu.

Bohužel, tyto ambice vývojáři nedokázali naplnit a nedávno oznámili na svém twitterovém účtu, že se datum vydání posouvá na 2. února 2024. Doufejme, že toto bude poslední odložení a že vývojáři budou mít dostatek času na to, aby upravili gameplay podle hráčských představ a možná přidali novinky.

Co říkáte na další odklad Suicide Squad? Líbili se vám gameplay záběry ze State of Play? Napište nám to do komentářů nebo na náš komunitní Discord server Superpařmeni.

Napsat komentář