Právě si prohlížíte Šuškanice okolo The Crew 3
Foto: ubisoft.com // The Crew

Šuškanice okolo The Crew 3

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / OSTATNÍ
  • Čas na čtení:4 minuty čtení

Francouzské studio Ubisoft se často nebojí zabrousit do jiných žánrů. Příkladem je série The Crew, která má již 2 díly. Nedávno se ale objevily informace o The Crew 3, které jsou vcelku zajímavé.

Šuškanice kolem The Crew 3

The Crew je arkádová závodní série, která svou cestu započala v roce 2014. Měla to být další konkurence pro sérii Need for Speed a nově populární sérii Forza Horizon. První díl nebyl vůbec špatný, ale v jádru to byly pouze průměrné arkádové závody s průměrným příběhem.

Jenže Ubisoft to nechtěl vzdát a tak o 4 roky později vyšla The Crew 2, která byla ještě více šílenější než její starší bratr a nebylo to vůbec špatné. Jenže moc velkého obdivu se nedočkal. Ale možná se blýská na lepší časy, jelikož insider Tom Henderson prozradil pár informací o možném pokračování.

Co prozradil Tom?

Henderson prozradil, že The Crew 3 (pracovním názvem Project Orlando) by se měl odehrávat na ostrově Oahu na Havaji. Což nezní špatně, jelikož na Havaji jsme se naposledy mohli projíždět ve hře Test Drive Unlimited. Další informace se týkala názvu hry. Ten by se měl z The Crew přejmenovat na Motorfest. Mohlo by to znamenat konec série The Crew? Je to dost možné…

Zajímavé na The Crew 3 je to, že se prvně mělo jednat o DLC pro 2. díl, ale potom se ve studiu Ivory Tower (tvůrců The Crew) rozhodli udělat z něj plnou hru. Další zajímavostí je i poznámka pro hráčský vozový park, který by se mohl importovat předešlého dílu, což nezní vůbec špatně. Ale zda to bude ve finální verzi si budeme muset počkat.

Co si o tom myslíte vy? Neváhejte se přidat také na náš oficiální discord server Superpařmeni a zúčastněte se tak soutěže o lístky na nejlepší herní veletrh.

Napsat komentář