Právě si prohlížíte Team Ninja ještě tento rok vydá jeden tajný titul
Foto: blog.playstation.com // Rise of the Ronin

Team Ninja ještě tento rok vydá jeden tajný titul

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / OSTATNÍ
  • Čas na čtení:4 minuty čtení

Team Ninja je japonské vývojářské studio, které nám přineslo hry jako Nioh nebo letošní Wo Long. Na tento rok mají vývojáři ještě něco v plánu.

Team Ninja vydá jeden tajný titul

Na herním trhu denně vycházejí stovky her, různých typů a žánrů a mnohem více je stále ještě ve vývoji. Toto pravidlo platí jak pro samostatné vývojáře, tak i malá či velká studia. Mezi takové patří japonské studio Team Ninja, které letos přineslo velmi poměrně povedené akční RPG Wo Long: Fallen Dynasty. Jenže podle rozhovoru pro japonskou herní síť Famitsu má studio v plánu vydat tento rok ještě jeden titul.

Záhadná hra

Pro Famitsu poskytl rozhovor samotný prezident studia Fumihiko Yasuda. Z překladu rozhovoru se totiž zdá, že má ve vývoji ještě jeden titul, který zatím ještě neoznámily.Je známo, že studio Team Ninja momentálně pracuje na novém titulu s názvem Rise of the Ronin, který je plánovaný na příští rok. Jedná se o open-world RPG, které se odehrává na konci 19. století v Japonsku, tedy v období, kdy skončila samurajská éra a začala průmyslová revoluce. Tento titul byl oznámen na herní akci State of Play, kterou pořádá společnost Sony, a to již v minulém roce.

Jaký by měl být ten záhadný titul, který vyvíjí Team Ninja? Podle některých zdrojů se zdá, že studio připravuje novou hru ze svých existujících herních franšíz, jako jsou nindžovské akční série Ninja Gaiden nebo arkádové mlátičky Dead or Alive. Yasuda však tuto spekulaci vyvrátil a prohlásil, že nová hra je již v poslední fázi vývoje. Bohužel to jsou jediné informace, které o této hře zatím víme, a tak se nezbývá pouze jen těšit, s čím přesně přijdou tvůrci z Team Ninja.

Jakou hru podle vás vývojáři oznámí? Hráli jste nějakou hru od studia Team Ninja? Napište nám to do komentářů nebo na náš oficiální Discord server.

Napsat komentář