Právě si prohlížíte Tekken 8 chystá Closed Network Test
Foto: en.bandainamcoent.eu // Tekken 8

Tekken 8 chystá Closed Network Test

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / PC / PLAYSTATION
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Tekken 8 s každým dalším měsícem poodhaluje stále nové informace o svém obsahu. A pro netrpělivce si společnost Bandai Namco přichystala něco nečekaného.

Tekken 8 chystá Closed Network Test

O Tekkenu 8 se každým měsícem dozvídáme čím dál tím více a více informací. Neustále jsou zveřejňovány nové postavy, herní mechaniky a arény, kde se budou odehrávat souboje. Nyní však Bandai Namco Studio přichází s absolutně neočekávaným tahem. Oznámili uzavřený Close Network Test, ke kterému se může přihlásit kdokoliv s PlayStation 5, Xbox Series X/S a PC. Naskýtá se však otázka, proč k tomuto kroku společnost přistoupila.

Close Network Test

Důvodem je fakt, že vydání nového dílu je naplánované na příští rok, k 30. výročí série. Vývojáři chtějí mít jistotu, že vše bude fungovat bezchybně a že se neobjeví žádné problémy. Test by se měl zaměřit především na funkčnost a stabilitu online zápasů, jež byly v minulém díle velmi populární. Tvůrci také chtějí ověřit, jak hráči reagují na nové herní mechaniky a zda nejsou příliš složité.

Dle oficiálních stránek se test uskuteční v červenci ve dvou termínech. První termín je určen pro majitele PlayStation 5 a bude trvat od 21. do 24. července. Druhý termín pak bude otevřen pro hráče na PC, PlayStation 5 a Xbox Series X/S a to od 28. do 31. července.

Jak se do testování zapojit? Stačí navštívit oficiální stránky Tekken 8 a kliknout na odkaz Closed Network Test. Po přihlášení pomocí Bandai Namco účtu si vyberete platformu, na které budete hru hrát. Následně už zbývá jen čekat, zda vás studio do testování zařadí. My už jsme se přihlásili a těšíme se na setkání na bojišti.

Co říkáte na Tekken 8? Zkusíte se přihlásit do Closed Network testu? Napište nám to do komentářů nebo se zastavte na našem komunitním Discord serveru Superpařmeni.

Napsat komentář