Právě si prohlížíte The Day Before se nám opět připomíná
Foto: daybeforegame.com // THE DAY BEFORE

The Day Before se nám opět připomíná

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Po téměř půlroční pauze se nám opět připomíná jedna z nejočekávanějších her příštího roku, The Day Before.

The Day Before stále žije

Vývojáři ze studia Fntastic se po půlroční odmlce opět začali ozývat na sociálních sítích. Na Twitteru herní studio oznámilo, že více informací bude odhaleno na mezinárodní akci již začátkem ledna. Na sociální síti se objevil také nový screenshot ze hry a poslední příspěvek se věnuje krátkému YouTube „shortu“ ze hry.

Hra měla původně vyjít letos v červnu, podle oficiálního vyjádření vývojářů však byla přesunuta na 1. března 2023. Důvodem se stal přechod z Unreal Engine 4 na novější a vylepšený Unreal Engine 5. The Day Before se mimo jiné stal nejočekávanější hrou podle wishlistu na Steamu.

The Day Before se prezentuje jako zombie survival MMO v otevřeném světě, který se podobá stylem titulům The Division. Hra bude dostupná na PC a konzolích PlayStation 5 a Xbox Series X/S. Zda se očekávaný zombie surival dostane i na konzole předchozí generace je prozatím záhadou. Další informace o vývoji budeme nadále sledovat.

Těšíte se? Hráli jste sérii Tom Clancy’s The Division? Podělte se s námi do komentářů nebo na sociální sítě. Nezapomeňte se přidat také na náš oficiální discord server Superpařmeni.

Napsat komentář